Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

ECO-SCHULTE

Компанія EKO - SHULTE була заснована в 1926 році в Мендені (Німеччина). Спочатку це було невелике сімейне підприємство, яке за довгі роки наполегливої і плідної роботи виросло до міжнародної компанії з виробництвами в різних країнах світу.

У всьому світі EKO - SHULTE відоме, як виробник високоякісних і інноваційних дверних систем з різних матеріалів (алюміній, пластик і нержавіюча сталь).

Види продукції

Асортимент виготовленої продукції на підприємствах цього бренду досить широкий :

  • доводчики для дверей (поєднують надійність, функціональність і привабливий дизайн; можуть використовуватися в приміщеннях із звичайними і екстремальними умовами; є сертифікат відповідності DIN ISO 9001);
  • дверні петлі (виготовлені з нержавіючої сталі; при виготовленні застосовується спеціальна технологія підшипників, які забезпечують плавне і легке відкривання/закривання незалежно від маси, встановлених на них дверей);
  • дверні ручки (виготовляються з матеріалів з високими протипожежними властивостями; мають красивий дизайн);
  • інноваційні протипожежні системи, що є лідерами серед аналогічних пропозицій інших компаній.

Компанія EKO - SHULTE навіть впроваджує інтелектуальне управління дверима. Для цього розробляються революційні комплексні пакети з відповідними інженерними і сервісними продуктами під конкретні характеристики приміщення і умови використання. Для задоволення усіх запитів своїх клієнтів і рішення найскладніших завдань компанія тісно співпрацює з іншими спеціалізованими організаціями середнього рівня.

Уся продукція повністю відповідає стандартам якості ЄС.

Особливості виробництва

EKO - SHULTE добре розуміє, що двері - це єдина система, усі частини якої повинні ідеально підходити один до одного, щоб виконувати свою основну функцію. Тому компанія приділяє особливу увагу розробці оптимальної конструкції своєї продукції, її ергономічних характеристик і дизайну, щоб вони могли ідеально доповнювати один одного.

Фахівцями компанії постійно вивчаються тенденції цієї області, щоб максимально ефективно задовольняти запити своїх клієнтів.

Купити продукцію компанії EKO - SHULTE можна у нас. Ціна на товари цього бренду досить помірна і залежить від різновиду продукції і матеріалу, з якого вона виготовлена.

Техніка для дверей – це філософія бренду ECO Schulte, з якою стабільно закріпився на ринку цей німецький виробник. Високоякісні фурнітура, доводчики для дверей та замки створюють єдину систему, що дозволяє компонувати готові рішення для дверей різного призначення.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору