Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Домофони системи


   Домофонні системи в Україні

Домофони - це пристрій для охоронної системи, який може використовуватися не тільки в будинках, але і на промислових об'єктах. Всі домофони складаються з таких складових: центральна консоль з переговорним приладом на вході, абонентський пристрій (який повинний знаходитися в кожній квартирі) та електронного замка. Існує кілька видів домофонів, серед яких можна вибрати варіант, який найбільше підійде саме Вам.

Класичні домофони, до яких усі ми звикли. Такі пристрої дозволяють зв'язатися з потрібним офісом або квартирою за допомогою голосу. При цьому на центральному блоці може бути, як цифрова панель, так і клавіші з позначеннями. Такий домофон - найдешевший варіант, найчастіше використовується навіть в звичайних багатоповерхових будинках. Такий домофон захищає під'їзд від небажаних відвідувачів, але не дає стовідсоткову гарантію захисту, адже людина просто може представитися сусідом або працівником ремонтних служб.

Відеодомофони дозволяють передавати не тільки голос, а й відеозображення. Такі домофони дарують набагато більший ступінь захисту, але і їх вартість також набагато вище. Відео домофони можуть бути двох видів - з чорно білим, або кольоровим зображенням. Від цього також залежить ціна, але іноді кольорове зображення дуже важливо, тому має сенс переплатити.

IP домофони - це високотехнологічний пристрій зв'язок якого з центральною консоллю відбувається через локальну мережу. Такий підхід дозволяє зробити домофон набагато більш функціональним пристроєм і найчастіше використовується при створенні «розумного будинку». Абонентський пристрій такого домофона може бути оснащений класичною трубкою або ж динамік з мікрофоном можуть бути вбудовані в сам пристрій. IP домофони дарують багато додаткових функцій своїм користувачам, наприклад, запис відео на жорсткий диск комп'ютера. Також Ви в будь-який час можете подивитися зображення з камери домофона, де б Ви не знаходилися.

Комплекти домофонів - якщо Ви не знайомі з домофонами, але Вам потрібно зробити установку їх у себе вдома, то тут Ви знайдете все необхідне. У цьому розділі буде все, що необхідно для установки системи домофона, і Вам треба тільки вибрати комплект з потрібною кількістю абонентських пристроїв.

На жаль, центральна панель та абонентський пристрій - це не все, що потрібно для встановлення домофону. Щоб встановити повноцінну охоронну систему з домофоном відвідайте розділ з додатковим обладнанням.

У магазині Варіо Ви можете купити домофони за найкращою ціною в Україні. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання від перевірених брендів, який працюватиме без збоїв. Надійним способом зменшення зломів є ускладнення доступу в під'їзд, і домофон справляється з цим завданням найкраще.

Вгору