Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Брелоки


   Брелоки

В охоронній системі брелок, як завжди допомагає здійснювати дистанційне керування. Використання брелока не тільки дарує додаткову зручність у використанні сигналізації, але також і додає функціональності. На всіх брелоках є тривожна кнопка, яка дозволяє передати сигнал тривоги навіть коли сигналізація вимкнена.

Стандартно для управління сигналізацією використовується клавіатура і секретний код. Такий варіант не дуже зручний при використанні в квартирі де багато мешканців, які постійно залишають квартиру. Брелок допомагає включити і вимкнути сигналізацію всього однією кнопкою, до того ж кожен член сім'ї може мати свій брелок. Такий спосіб набагато кращий за постійне введення пароля, який, до того ж, дуже легко забути. Все ж брелоки мають кільце і можуть бути повішені на ключі.

У магазині Варіо Ви можете купити брелоки для сигналізації з доставкою по Україні. Стандартний брелок має 4 клавіші і дальність роботи до 100 метрів. Така велика дальність дозволяє включити сигналізацію навіть якщо Ви згадали про неї не відразу. Всі брелоки мають компактні розміри, і не доставляють дискомфорту при носінні. Ми пропонуємо тільки якісні брелоки, які забезпечують безперебійну роботу.

Немає товарів

Вгору