Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Шафи і стійки


   Шафи та стійки

Кожне підприємство, яке має більше декількох комп'ютерів, має забезпечити локальну мережу для них. Можна використовувати сторонні ресурси, за які доведеться платити щомісяця, до того ж у такого методу є і маса інших недоліків. Будь-який збій в системі може вирішуватися кілька днів, а невелике вдосконалення коштувати великих грошей. Саме тому розташування мережевого обладнання найкраще локально, так як дарує більше контролю і постійний моніторинг. Також додаткове місце варто виділити і для охоронного обладнання, наприклад, відеореєстратора. У цій категорії Ви знайдете все, для того щоб зручно та правильно розмістити все мережеве обладнання Вашої фірми.

Полові шафи підходять для розміщення великої кількості обладнання. Бувають різних форматів, від чого може залежати і ціна. Так, в залежності від Ваших завдань шафа може мати скляні, металеві або перфоровані двері. Також і корпус може бути перфорованим для кращої вентиляції. Підлогові шафи можуть бути зварні та розбірні. Перші мають більшу міцність, але їх важче транспортувати, другі ж набагато зручніше для частої транспортування.

Настінні шафи схожі по конструкції до підлогових, однак набагато менші. Зазвичай кріпляться до стіни за допомогою напрявляючих, на які і встановлюються. Можуть бути виготовлені з різних матеріалів, мати різні розміри та товщину стінок. Підходять для розміщення невеликої кількості мережевого обладнання.

Крім шаф для розміщення обладнання можуть використовуватися мережеві стійки. Такі стійки забезпечують значно менший захист обладнання і підійдуть для пристроїв, яким не потрібен фізичний захист. Також стійки забезпечують легкий та швидкий доступ до устаткування, що дозволяє швидко проводити апгрейд та ремонт. І звичайно ж, вентиляція обладнання в стійках набагато краще, ніж в шафі. У нашому асортименті Ви знайдете одинарні та подвійні стійки.

Якщо ж у Вас зовсім невеликий набір мережевого обладнання, яке треба легко і дешево розмістити, то в цьому випадку найкраще підійдуть кронштейни. Це недорогі пристрої, які кріпляться на стіну і підійдуть для обладнання, якому не потрібен додатковий захист.

Серверні шафи можуть мати перфоровані стінки і навіть активне охолодження. Але для того, щоб забезпечити максимальну вентиляцію навіть у найважчих ситуаціях варто використовувати перфоровані полки. Такі полки дозволяють повітрю спокійно циркулювати по всьому шафі.

Крім, власне, самих шаф, стійок, полиць та іншого необхідно і додаткове обладнання для розміщення мережевих пристроїв. Так можна виділити Блоки розеток і організатори кабелів. Жоден пристрій не здатний працювати без електроживлення, для зручної організації живлення варто використовувати надійні блоки розеток, які підходять до шаф за форматом, а також витримують великі навантаження. Ну і навіщо використовувати спеціалізовані шафи для зберігання обладнання, якщо влаштувати там безлад з переплетених кабелів? Щоб уникнути цієї проблеми варто використовувати організатори для кабелів, які дозволять зручно прокласти кабелі по стінках шафи. Завдяки такій «дрібниці» доступ до обладнання буде набагато простіше, а запобігти пошкодженню кабелів стане набагато складніше.

У магазині Варіо Ви можете купити шафи і стійки з доставкою по Україні. Також у нас Ви знайдете все необхідне для зручного та надійного розміщення мережевого обладнання будь-якого формату. Ми пропонуємо тільки якісні товари, які забезпечать стабільну роботу Вашого мережевого обладнання, а також захистять його від фізичних факторів, дозволять швидко дістатися до будь-якого пристрою при необхідності.

Вгору