Плануєте купити охоронне обладнання, але не володієте технікою його встановлення? Інтернет-магазин Vario пропонує великий асортимент продукції для захисту будь-якого об'єкта та надає послуги досвідчених монтажників. Дізнайтеся, за які роботи по монтажу готові взятися наші майстри!

П'ять головних монтажних послуг від інтернет-магазину Vario

Навіть сертифіковане обладнання не принесе ніякої користі, якщо його неправильно встановити. Одна помилка під час монтажу сигналізації стає фатальною для безпеки об'єкта. Ось чому роботи краще довірити професіоналам, які відповідають за якість своїх послуг і надають гарантію.

  • Встановлення відеоспостереження. Відеореєстратори, камери та інші пристрої для обробки і відтворення сигналу допоможуть контролювати ситуацію на об'єкті, а в разі необхідності – ідентифікувати грабіжників. Ми змонтуємо потрібне рішення для дому, паркувального майданчика, підприємства, магазину чи банку.
  • Монтаж системи «розумний дім». Вам подобається житло, яке самостійно підлаштовується під погодні умови? Ми допоможемо його облаштувати! Спеціальний комплект обладнання створить імітацію присутності господарів, коли їх немає, а коли вони вдома – підтримає оптимальну температуру в приміщенні, включить вентиляцію або улюблений фільм.
  • Встановлення домофонів. Вам потрібен контроль за всім, що відбувається за межами приміщення, але при цьому ви не хочете видати свою присутність? Кольорові відеодомофони на базі IP технологій – оптимальний варіант. До бюджетних моделей відноситься аудіодомофон, який передає лише звуковий сигнал.
  • Монтаж систем контролю доступу. Це комплекс послуг з програмним забезпеченням, контролерами, гнучкими проводами, кнопками виходу, шлагбаумами, автозакривачами та турнікетами. Доступ до приміщення надається виключно за допомогою спеціальних карток, брелків або браслетів.
  • Встановлення охоронної сигналізації. Бездротові комплекти, які раніше призначалися тільки для професійного використання, стали затребуваними серед власників квартир і будинків. Ви зможете дистанційно контролювати ситуацію на об'єкті, а в разі несанкціонованого проникнення – отримати автоматичне СМС-оповіщення.

Досвід кожного з наших монтажників – не менше 7 років, тому відмінна якість робіт гарантована.

Надаємо 12 місяців гарантії на всі послуги, бо впевнені в своїх фахівцях.

Чому нам довіряють монтажні роботи будь-якої складності?

Ми вже згадали про досвід монтажників і гарантії на надані послуги, але це лише початок списку переваг.

  • Повний комплекс послуг. Наші майстри встановлюють весь асортимент пристроїв з сайту інтернет-магазину. Виконуємо монтаж під ключ – від моменту виїзду на об'єкт до здачі обладнання в експлуатацію.
  • Сертифіковані матеріали. Під час проведення робіт використовується лише надійний кабель брендів Finmark і Одесакабель. Ми знаємо, що функціональність системи залежить від якості кожного елемента, тому звертаємо на це особливу увагу.
  • Дотримання термінів. Гарантуємо чітке дотримання часу здачі об'єкта в експлуатацію. Якщо ми домовилися про встановлення системи відеоспостереження за 2 дні, рівно у цей термін всі необхідні роботи будуть виконані.

Наші фахівці безкоштовно виїдуть на об'єкт для попереднього огляду та оцінки вартості монтажу.