Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Тепловізори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Тепловізор — це безконтактний електронний прилад, здатний бачити теплове випромінювання, яке не розрізняє людське око, від людей, об’єктів живої та неживої природи. Прилад будує теплову карту, а вже користувач інтерпретує її залежно від результатів і умов вимірювань. Тепловізори широко застосовуються у військовій справі, промисловості, медицині та побуті.

Основна сфера застосування тепловізорів

Інфрачервоний детектор, який є одним із ключових елементів типового тепловізора, вимірює теплове випромінювання об’єктів, а потім перетворює отриману інформацію на кольорове зображення, де кожен відтінок відповідає певній температурі ділянки. Що тепліший об’єкт, то яскравішим і червонішим він буде, тоді як найменш теплі об’єкти відображаються синім кольором. Це дуже схематична ілюстрація того, як працює тепловізор та як інтерпретувати результати його вимірів.
Висока точність вимірювань, доступна в сучасних моделях тепловізорів, а також можливість використання в будь-яку пору року і практично в будь-яких умовах робить їх ідеальними інструментами в руках військових та прикордонників. Вони використовують ці прилади для відстеження пересування живої сили й техніки супротивника навіть за умов повної відсутності освітлення. Саме тепловізор військовий допоможе своєчасно виявити диверсійні групи та ворожу бронетехніку, приховану на схилах, під гілками дерев або замасковану іншим способом.
Крім виявлення ворожих об’єктів, тепловізори виконують багато важливих завдань в інших сферах. Наприклад, їх використовують із такою метою:

 • охорона водних та прибережних об’єктів;
 • охорона прикордонних територій держав;
 • обстеження будівельних майданчиків і будівель;
 • пошук несправностей в електричних мережах;
 • моніторинг деяких складних виробничих процесів;
 • стеження за здобиччю під час полювання;
 • пошук людей у закинутих або зруйнованих будівлях та на відкритій місцевості;
 • виявлення людей з підвищеною температурою тіла;
 • пошук прихованих вогнищ загоряння та тління.

Види тепловізорів

Основні характеристики тепловізорів — це параметри матриці, кут огляду й дальність, частота кадрів та додаткові можливості: наявність лазерного покажчика, підтримка цифрового масштабування, вбудоване підсвічування та інші. Сукупність характеристик визначає можливості тепловізора й багато в чому — сферу його застосування. Саме від останньої відштовхуються покупці, які хочуть замовити цей прилад.
Тепловізори найчастіше поділяються на такі типи:

 • Ручні. У цій категорії представлені портативні пристрої — термографи, приціли й теплові монокуляри. Вони мобільні, компактні та переважно недорогі.
 • Вбудовані. Найчастіше здатністю вимірювати теплове випромінювання різних об'єктів наділені такі прилади, як камери спостереження та комплексні системи безпеки, БПЛА й автомобільні системи.
 • Стаціонарні. У цій категорії представлені складні високоточні прилади, що використовуються на виробництві, у науково-дослідних інститутах, медицині та інших сферах, де критично важлива точність вимірювання температури живих і неживих об’єктів.

Виділяють також аналогові, IP-тепловізори та гібридні рішення, серед яких найбільшого поширення набули перші. Ціна на цифрові та гібридні моделі відчутно вища, однак і можливостей вони надають більше — наприклад, деякі з них підтримують аналітичні функції. Купити тепловізор в Україні можна практично будь-якого типу без обмежень.

Тепловізор: ціна та особливості застосування

Те, скільки коштує тепловізор, безпосередньо залежить від його технічних характеристик — насамперед від точності вимірювань температури. Крім того, на тепловізор ціна формується залежно від виконання корпусу, роздільної здатності зображення, поля зору та частоти оновлення екрана.
Що необхідно пам’ятати, використовуючи в роботі тепловізор:

 1. підбирати параметри оптики за таким самим принципом, як для фототехніки, щоб отримати оптимальне за якістю та деталізацією зображення в заданих умовах;
 2. враховувати ступінь захищеності корпусу, тому що не всі моделі збережуть працездатність після падіння у водойму чи сильного удару;
 3. запастися змінними джерелами живлення, якщо передбачається тривала робота приладу на виїзді;
 4. пам’ятати, що деякі матеріали (наприклад, скло та вода) можуть знижувати інтенсивність теплового випромінювання об’єктів і викривляти результати.

Чому краще купити тепловізор у Києві в нас

Якщо перед вами стоїть завдання купити тепловізор із заданими характеристиками, ви знайдете його на цій сторінці. Впевнені, ви будете задоволені результатами обслуговування та якістю самого приладу:

 • продаємо оригінальні заводські пристрої з гарантією від виробника;
 • зробили пошук максимально простим завдяки продуманим фільтрам та кільком варіантам сортування товарів;
 • пропонуємо кілька варіантів оплати, зокрема під час отримання та карткою за передоплатою;
 • швидко відповідаємо на ваші заявки, обробляємо замовлення та відвантажуємо товар;
 • розробили систему знижок для оптових і постійних покупців.

Звертайтеся до інтернет-магазину Vario, щоб отримати консультацію менеджера й купити оптимальну модель тепловізора під конкретні умови використання та в межах доступного бюджету. Доставка здійснюється самовивозом (м. Київ) та популярними кур’єрськими компаніями по території України.

Вгору