|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис товару Гібридний однофазний інвертор 12kW Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3
Гібридний однофазний інвертор Deye SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3 з номінальною потужністю 12 кВт (максимальна короткочасна потужність 24 кВт), з 3 вбудованими MPPT-контролерами та з вбудованим зарядним пристроєм. Може підключатися до акумуляторних батарей системи накопичення енергії. Діапазон напруги від сонячних панелей 150-425 В, максимальна потужність сонячних панелей 15.6 кВт. Напруга акумуляторної батареї 48 В, максимальний струм заряду 250 А / розряду 250 А. Вихідна напруга 220 В, ККД більше 97 %. Може підключатися до генератора.
Застосування
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 В до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Гібридні інвертори Deye можуть підключатися до системи накопичення енергії. Відмінно підходять для створення резервної системи живлення у разі вимкнення електроенергії і для роботи у якості домашньої електростанції.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність має бути вищою за передбачуване навантаження щонайменше на 30 %.
Ключові властивості та можливості
- Номінальна потужність інвертора становить 12 кВт, максимальна короткочасна потужність 24 кВт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності надає змогу живити пристрої, у яких в момент підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 220 В, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – вище 97 %.
- Можливість паралельного підключення у систему максимально 16 інверторів.
- Вбудований зарядний пристрій з максимальним струмом заряду 250 А / струмом розряду 250 А.
- Напруга акумуляторної батареї – 48 В. Час перемикання на батарею становить 8 мс.
- Три вбудовані MPPT-контролери (Maximum Power Point Tracking) – система відслідковування точки максимальної потужності сонячних батарей, з можливістю керування сонячними батареями максимальною потужністю 15.6 кВт. Кількість ланцюгів послідовно з’єднаних сонячних панелей (стрінгів) на MPPT: 2+2+2. Максимальний вхідний струм MPPT: 26+26+26 А. Стартова напруга фотоелекричного поля (PV) становить 125 В, що дозволяє інвертору працювати навіть за низького сонячного освітлення.
- Можливість підключення генератора.
- Сенсорний кольоровий РК-дисплей для налаштування та відображення стану роботи.
- Комунікаційні інтерфейси: CAN, RS485.
- Декілька режимів роботи: від мережі / автономний / у якості ДБЖ.
- Можна обрати пріоритет для заряду акумуляторної батареї від змінного струму / сонячної енергії / генератора.
- 6 режимів для налаштування часу заряджання/розряджання акумуляторної батареї.
- Автоматичний перезапуск при відновленні змінного струму зовнішньої мережі.
- Захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання.
- Настінний монтаж.
- Клас захисту корпусу IP65 дозволяє встановлювати пристрій як всередині приміщень, так і зовні.