Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

ATIS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Atis пропонує комплексне рішення для захисту від усіх відомих ризиків: від злому дверей квартири або заміського будинку до захисту від крадіжок з підприємств і офісів. Компанія виробляє обладнання, яке включає в себе системи відеоспостереження, контролю доступу, охоронне та пожежне обладнання, системи охоронного освітлення, засоби забезпечення безпеки на воді, дверні доводчики, електронні замки, вуличні камери спостереження, та інші супутні товари.

Особливості бренду

Компанія Atis зарекомендувала себе як надійний виробник, так як:

  • Впроваджує інноваційні технології та вдосконалює виробничий цикл;
  • Регулярно розширює асортимент, на основі змін попиту, з урахуванням потреб ринку;
  • Постійно контролює сервіс та гарантує контроль якості виробленої продукції;
  • Пропонує вигідні та гнучкі умови співпраці.

Продукція компанії відповідає світовим стандартам безпеки, якості та надійності, завдяки чому є ідеальним рішенням для установки на різних об'єктах.

Асортимент виробника представлений найрізноманітнішими системами безпеки та комплектуючими, а тому продукцію Atis можна купити, як для особистого використання, так і для бізнесу.

Особливості виробництва

Ключовою ланкою в роботі компанії є розробка нового обладнання з застосуванням сучасних IT-технологій. При цьому виробник має величезний досвід, технічну підтримку та налагоджені канали постачання сировини. Вся продукція компанії має сертифікати відповідності вимогам технічних регламентів, що забезпечує її сумісність з устаткуванням інших виробників.

В результаті розробок, Atis вдалося добитися відмінних експлуатаційних характеристик обладнання, що постачається. Бренд постійно розширює асортимент, розробляє нові технології і вдосконалює вже існуючі рішення, що дозволяє підтримувати високу конкурентоспроможність на ринку.

Завдяки професійному підходу виробник завжди готовий запропонувати справді ефективні рішення щодо забезпечення безпеки на будь-яких об'єктах.

Важливо відзначити, що ціна на обладнання Atis (як на системи безпеки, так і на інші комплектуючі, наприклад, дверні доводчики) варіюється в доступному діапазоні. Підсумкова вартість продукції залежить від вбудованого функціоналу, потужності і використовуваних матеріалів.

Компанія пропонує широкий асортимент надійного обладнання систем технічної безпеки. Бренд «ATIS» спеціалізується на системах відеоспостереження та контролю доступу.

Розгорнути
Вгору