Графік роботи:

Пн - Пт - 9:00-18:00

Сб - 10:00-16:00

Вс - Вихідний

0
Мій кошик
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

ALDEGHI LUIGI

Італійське підприємство ALDEGHI LUIGI функціонує на ринку дверної фурнітури вже більше 80-ти років. Воно було засноване в 1930 році в Калольціокорте, провінції Лекко. Продукція цього виробника славиться високою якістю і надійністю, тому вона затребувана по всьому світу.

Спеціалізація компанії

Протягом десятиліть на підприємстві виробляється різноманітна фурнітура, розробляються нові вироби і впроваджуються сучасні технології, деякі знімаються з виробництва, але є кілька найменувань, які виробляються з самого заснування ALDEGHI LUIGI і затребувані донині:

  • Двірні петлі;
  • Пружинні петлі (барні);
  • Двірні доводчики;
  • Приварні дверні петлі;
  • Засувки.

Вся вироблена продукція має особливості конструкції, що забезпечують її унікальні властивості, які вигідно виділяють її серед аналогів. При цьому ціна на товари бренда ALDEGHI LUIGI залишається доступною для кожного покупця.

Особливості конструкції

Спеціалісти компанії ALDEGHI LUIGI постійно вдосконалюють конструкцію вироблюваної фурнітури, використовувані матеріали, тим самим поліпшуючи її експлуатаційні характеристики, показники надійності і довговічності.

Основним матеріалом, з якого виготовляються петлі різного виду, є високоміцна штампована сталь. Вона забезпечує не тільки міцнісні характеристики, але і дає можливість різноманітного колірного оформлення петель, щоб можна було підібрати максимально відповідне поєднання з дверним полотном.

Для забезпечення плавного і безшумного відкривання дверей ALDEGHI LUIGI розробила і запатентувала унікальну комбінацію штифта і підшипників з реактопласту. Дана конструкція добре працює без додавання мастила.

Також налагоджено виробництво петель підвищеної міцності, які можна встановлювати на броньовані двері. Це стало результатом багаторічних інженерних розробок співробітників підприємства: вони віднайшли такий спосіб обробки, що цим петлям не страшні ніякі навантаження і корозія. Петля виготовляється з міцної загартованої сталі, потім піддається азотуванню і гальванічній обробці, що підвищує твердість виробу та його захисні властивості.

У нашому інтернет-магазині можна купити обладнання бренда ALDEGHI LUIGI для меблів і дверей будь-яких типів. Ми пропонуємо широкий асортимент фурнітури від виробника.

Італійське підприємство ALDEGHI LUIGI функціонує на ринку дверної фурнітури вже більше 80-ти років. Продукція цього виробника славиться високою якістю і надійністю, тому вона затребувана по всьому світу.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору